Toidupoest?

Üleeile õhtul poest koju jõudes mõtlesin, et mis mul viga on, miks ma jälle pidin raha raiskama mõne meigitoote peale, kuid eile hommikul neid asju proovides kahetsus kadus. Viimasel ajal on nn toidupoe kosmeetika kvaliteet aina tõusma hakkand ning kuna sain need tooted -40% soodsamalt, otsustasin mõned asjad prooviks võtta.

IMG_20160226_145900

Loreal Nude Magique Blur Cream toonis light to medium skin. No mul on nii heameel, et ma selle kasuks otsustasin, sest see on i-me-li-ne. Tegemist on siis aluskreemiga ja see otseses mõttes blurrib nahka. Peale kandes on nahk koheselt sametine ning sile, täidab kõik poorid ja ebaühtlused ning mu jumestuskreem pole vist iial nii smoothilt peale kandud. Loreal Lumi Magique Stylo Touche de Lumiere toonis light. Samuti ma ei pidanud pettuma. Kõigepealt räägime pakendist, ma lihtsalt jumaldan seda. Mulle nii meeldivad kui firmad panevad rõhku pakendile ja no mis on ilusam kui üleni roosakuldses toonis toode. Tegemist on peitekreemiga, koostiselt on mõnus vedel ning katvus on ehitatav. Mina kasutasin seda silmade all peiteka peale veidi highlightimiseks.

IMG_20160226_145814

Essence long lasting eyepencil toonis hot scorch. Mõnus kreemine pronkjas silmapliiats. Olen ammu tahtnud proovida ära Maybelline Fit Me peiteka, sest sama sarja jumestuskreem on sellise hinnaklassi valikust üks lemmikuid. Võtsin toonis 20 ning arvatavasti ostan ka tooni 10, sest see on mega katvusega. Mõnus vedel ning nii kerge ja kreemine. Kasutasin seda täna tumedate silmaaluste katmiseks. Muidugi mõlema peiteka puhul peab selle kinnitama puudriga, sest muidu valgub kortsukeste vahele. Hinne 5. Ja muidugi roosa ripsmekoolutaja, sest see oli nii armas ja mul oli uut vaja, kuid kahjuks see pole väga hea.

IMG_20160226_145649

Alt: Essence silmapliiats, Maybelline Fit peitekreem ja Loreal Lumi peitekreem.

IMG_20160226_150132

Lisaks tuli eile hommikul kulleriga Makeup Revolutioni pakike. See kord tellisin rohkem toredatele sõbrannadele ja tuttavatele, aga soetasin ka mõne asja endale. Lisaks huuletoodetele võtsin prooviks kulmupintsli ning ripsmedušši.

IMG_20160226_150029

Vasakul matt huulepulk Game of Mystery  ja paremal huulepliiats toonis The One. Kahjuks on mõlemad toonid huulel mulle kuidagi liiga heledad.

IMG_20160226_145733.jpg

Kõige lemmikum ost oli kindlasti matt huulekreem toonis Keep trying for you (punane). Ära kuivades on see täiesti matt ja ükskõik kui palju hõõrudes, see huultelt maha ei tule. Lilla on toonis Depravity, natukene olen pettunud, sest lootsin et see jääb samuti matt ning pigment ei ole ka nii hea, kuid usun et kui õige huulepliiats alla leida on päris hea.

Selleks korraks kõik. Mõtlesin, et teen endale lubaduse ja püüan kevade Ilumessini ühtegi uut meigi asja mitte osta ning jätan messi jaoks raha ning samuti tahan paarile koolitusele minna. Eks näeb kuidas see mul välja tuleb 😀

Vaata ka minu FACEBOOKI lehte: https://www.facebook.com/BeautybyLisberg  ja INSTAGRAMI kontot: http://www.instagram.com/lisbergbeauty

Samuti kes soovib minuga ühendust võtta või mõnest ideest rääkida siis võib mulle kirjutada beautybylisberg@gmail.com

Follow my blog with Bloglovin

2 thoughts on “Toidupoest?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s