Soft Silver

Andke andeks, et ma pole nii kaua kirjutanud siia midagi, olen viimased päevad nii hõivatud olnud ja lõpuks ometi võin öelda,et: “MA SAIN ENDA BEAUTY TOAS TAPEEDI VAHETATUD!” wuhhuuuuu. Nagu mu kliendid ja sõbrad toredad teavad, et ma ka vaikselt kõige muu saja hobi ja kohustuse kõrvalt teen ka enda isiklikus beauty toas remonti. Kõik läks ikka arvatust palju kauem, kuna esiteks ma muidugi valisin tervele toale mustriga tapeedi, teiseks on seinad nii kõverad, et päris palju pidi nuputama kuidas ilusam jääks. Tapeeditud on küll, kuid tuba veel minu silmis valmis ei ole. Järgmise nädala jooksul peaks minuni jõudma ka meigilaud ning peegel. Lõpuks ometi saan ka peegli kõrvale lambid paika panna mis on juba mitu kuud ootand õiget hetke. Lisaks sellele pean mingi päev minema Abakhani tuurile ning leidma sobiva kanga millest õmmelda diivanile ning tumbale kate plus tahan terve diivani padjadega katta, eks me näe mis sellest kõigest välja tuleb. Kuid ühte ma luban, kui mu tuba juba enam vähem valmis hakkab saama, siis lasen ka teil kindlasti sinna piiluda ning teen pisikese postituse selle kohta.

Paar päeva tagasi katsetasin uute meigiasjadega ning mõtlesin, et panen mõned pildid ning tootelisti siia teile, kes soovivad ka ise katsetada. Esimesena ma valisin huultele Makeup Revolutioni Salvation Velvet Lip Lacqueri toonis Depravity.

IMG_20160228_204944

20160229216521990

201602291121578554

Kuna ma tundsin, et see lilla toon üksi ei sobi selle looki juurde panin huulte keskele veidikene Makeup Revolutioni Ultra Velour Lip Creami toonis Big boy whit a big mouth.

201602291507394494

20160229-587126099

201602291598374559

Kuna peale meigiga katsetamist teadsin, et võtan kõik maha, sest läksin lapsega vankriga jalutama, siis mõtlesin, et proovin huultel ka kõige uuema värvi ära mis Makeup Revolutioni lehelt tellisin. Tegemist on siis Salvation Velvet Lip Lacquer toonis Keep trying for you. Ma olen nii positiivselt üllatunud selle toote suhtes. Esiteks see kuivab nii mõnusalt matiks ja teiseks see ei tule pühkides maha ning usun et püsib vabalt mitu tundi huultelt nii et midagi halvemaks muutunud ei ole.

201602291232699976

20160228-923408403

IMG_20160301_113746

Ülejäänud tooted mis selle meigi looki tegemisel kasutasin.

  • Nägu – Loreal Blur Cream; Bourjour Healty Mix jumestuskreem (totaalne lemmik viimased kaks kuud), tumedate silmaaluste katmiseks kasutasin Maybelline Fit Me peitekreemi ning peale lisasin highlightimiseks Loreal Lumi valgustpeegeldavat peitekreemi. Kõige selle kinnitasin NYXi kontuurimispalettiga. Olen seda mõned korrad nüüd katsetanud ning olen super rahul. Toonide valik on nii ideaalne, natukene sära, natuke matti, külm toon kontuurimiseks ning soojad toonid bronzimiseks. Olen rohkem kui rahul! Põskedel kasutasin MURi Sugar and Spice põsepuna paletti. Võtsin pintslile super vähe toodet, et tulemus oleks loomulik, kuid kes tahab, siis nendega saab ka väga tugeva tulemuse saavutada.

 

  • Silmad – Aluskreemiks kasutasin Too Facedi Shadow Insurancei. Lauvärvideks kasutasin põhiliseks The Balmi Balmsai paletti alt eelviimase rea toone. Kuid hõbedase tooni mida silmalaugudel kasutasin võtsin MURi palettist Eat Sleep Makeup Repeat. Ripsmed värvisin MURi Amazing Curve ripsmeduššiga ning peale panin Hiinast tellitud kunstripsmed mis teevad enda tööd nii hästi. Kulmud tegin Avoni Glimmerstickiga.

 

Selleks korraks kõik, aitäh Sulle, et lugesid lõpuni! Varsti kui beauty tuba valmis saab on mul ka aega rohkem blogisse postitusi kirjutada. Tahaksin küll igapäev teha seda, sest ideid on nii palju. Järgmise korrani !

Enne kui lähed vaata ka minu FACEBOOKI lehte https://www.facebook.com/BeautybyLisberg ning INSTAGRAMI kontot http://www.instagram.com/lisbergbeauty

 
Follow my blog with Bloglovin

3 thoughts on “Soft Silver

  1. Tere! Kui sa võrdleks Loreal Lumi ja Maybelline Fit Me peitepulka, siis kumb sinu silmis täidab paremat funktsiooni silmade all? 🙂 Olen pikalt nende kahe vahel juba valikut üritanud teha 🙂

    Like

    1. Hei Liina ! Kindlasti soovitaksin silmade alla Loreal Lumi peitekat, sest esiteks on see valgust peegeldav, seega avab silmab ning teeb näoilme värskeks ning samuti kõige heledam toon on ka piisavalt hele. Kahjuks minu heledale nahale Maybelline Fit Me peitekas silmade alla ei sobi, kuna kõige heledam toon mis neil on, on tegelikult üpris tume ning sellega saan ainult üle näo peita iluvigasid. Lisaks on see liiga kollane silmade alla, kuid kui oled, aga väga päevitunud, siis saab ka Fit Me oma kasutada toonis 10 🙂

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s