Minu MURi TOP10

Viimasel ajal on mulle tulnud palju kirju sisuga millised on minu lemmikud Makeup Revolution firma tooted ning milliseid asju soovitaksin tellida. Olen viimasel ajal sellest firmast üsna palju kirjutanud, sest tänu sellele, et see on nii taskukohane bränd soovin aina uusi ja uusi tooteid proovida, see tõttu on mul neid ka korralik hunnik kogunenud, ütleks isegi et liiga suur. Panin kokku enda top10 listi ning kirjutan iga pildi juurde pisikese kommentaari. Mainin ära, et järjekord on suvaline 😉 !

lip euphoria.jpg

Lip Euphoria huulekreemid on väga uus toode neil ning katsetasin seda esimest korda paar päeva tagasi. Olin koheselt vaimustunud! Super kreemijas ning tugeva pigmendiga huulekas, mida on lihtne peale kanda. Nendele, kes eelistavad matte värve see toode arvatavasti ei istu, sest see on super glossy ehk läikiv kuid mitte sädelev. Valikus on 6 tooni ning ühe hinnaks on 4,17€

2288552_1

The Matte Blush on tavaline matt põsepuna. Mis mulle väga meeldib on see, et ta on küllatki suur ehk kestab terve igaviku. Tugeva pigmendiga kuid on ehitatav ehk, kes soovib saab ka õrna tulemust saavutada. Valikus on 6 tooni ning ühe hinnaks on 4,17€.

blushjabronzer.jpg

Ultra Blush palette on 8st toonist koosnev palett. Minul on need mõlemad pildil. Nad on head kuid ei ole mu lemmikud, võibolla ka seetõttu, et olen neid üpris vähe kasutanud. Põsepuna palettis on minu jaoks natukene liiga roosad toonid, tahaksin rohkem neutraalsemaid ja virsiku toone. Kui õnneks on kokku valikus 7 erinevat paletti igale maitsele ning ühe paletti hinnaks on 8,34€. Päiksepuudri palett meeldib mulle, kuid sooviksin, et paremal pool kaks highlighterit oleksid tugevama pigmendiga.

Untitled 4

Mu kaks LEMMIKUT paletti!!! Vasak poolset, Flawless Paletti,  olen nonstop järjepidevalt kätte saamisest saadik kasutanud. Need metalsed toonid on lihtsalt nii võrratud, super pigment taaskord! Parem poolse, Flawless Mattes, paletti sain alles paar päeva tagasi kuid olen seda mõned korrad juba katsetanud ning täpselt see oli mu kollektsioonist puudu. Full matid värvid. Flawless sarjas on veel mitu paletti ning usun, et ka need on sama head. Ühe paletti hinnaks on 11,12€.

hypocrisyeyelinervice

Huulelainerid ! Ma ei oska muud öelda kui super pigment ja koostis. Ainult, et imelik on see, et kodulehel on pooled toonid hoopis silmalainerite all nii, et kes huulelainerite kategooriast õiget tooni ei leia, siis teate kust otsida. Ühe hinnaks on vaid 1,39€ ja kokku on 11 tooni.

liplavacombo.jpg

I Heart Makeup Lip Lava on nagu vedel huulepulk. See on tugeva pigmendiga ning peale jääb pool matt ning hästi kreemijas. Valikus on 5 tooni ning ühe hinnaks on 4,15€.

murfoilroseg-2.jpg

Awesome metals foil finish on lauvärv mis on lihtsalt super metalne. Jääbki nagu oleksid mini fooliumi tükikesed. Lihtsalt säravamat lauvärvi ei leia ja mis on hea, kui see ära kuivab ei pudene see lault. Kaasas on väike segamis plaat ning aktiveeria. Võtad pintsliga pisikese täpi värvi, see on algul hästi paks, lisad tilga aktivaatorit ning segad. Ta peab jääma mitte liiga vedel kuid selline, et ei tõmbuks silmal tükki. Soovitan esimene kord käe peal katsetada. Vaikus on 4 tooni ning ühe hinnaks on 5,56€.

mursalvtry_open_1

Salvation Velvet lip lacquer on huulekreem, mis kuivab täiesti matiks. Ma olen täielik fänn! Tugevama pigmendiga värvi Sa ei leia ning püsivamat ka mitte. Kui see on täielikult kuivanud, siis käega pühkides, see maha ei tule. Veega tuleb tükkitena maha, kuid pigment jääb ikka huultele, see tõttu soovitan õlibaasil meigieemaldajat kasutada. Ainult, et tuleb ettevaatlik olla, kui liiga paksult panna või mitu kihti muutub see huulel mega ebamugavaks ning võib hakkata pragunema. Valikus on 7 tooni ning ühe hinnaks on 4,17€.

südad.jpg

Kõige pealt võtame minuti ja vaatame seda pakendit. No kas saab veel midagi armsamat olla??!! Sain enda esimese kätte ning läksin lihtsalt hulluks, tahaks neid kõiki katsetada. Blushing Hearts sari koosneb 3 highlighterist, 6 põsepunast ning 3 päikesepuudrist. Nad kõik on nii mõnusa kuma ja säraga ning mis kõige tähtsam, ilma glittri tükikesteta. Minul on see alumine parem poolne ning see on nii hea lihtsalt. Ootusi ületav pigment ning taaskord nii palju toodet ühes topsis. Ühe hind on 6,93€. LEMMIK!!!

Viimasel ajal on neil nii palju uusi asju juurde tulnud ning olen mõned ka enda wishlisti lisanud. Püüan siiski natukene piiri pidada,  kuid kui oleks võimalik siis ma vist telliks pooled asjad sealt. See on ravimatu haigus mul on tunne 😀

Aga kellel on huvi, siis teen tellimusi kuskil iga kahe-kolme nädala tagant ning tootehindadele tuleb juurde 4€, mis sisaldab rahvusvahelist posti ning minu ajakulu. Keilas saab ise järgi tulla ning kokkuleppel on mul võimalus ka Kristiinesse sõita. Saadan ka Eesti siseselt edasi, kellel soovi.

http://www.makeuprevolutionstore.com/

Kui Sind huvitab miski, siis kirjuta mulle mu facebooki lehe postkasti http://www.facebook.com/BeautybyLisberg või emailile beautybylisberg@gmail.com

Olge tublid ning juba varsti uus postitust mu viimastest meigikatsetustest, uutest toodetest ning ilutoa arengust ning tegemistest !

Follow my blog with Bloglovin

2 thoughts on “Minu MURi TOP10

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s