ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2016

IMG_3010Lõpuks ometi see päev saabus!! Laupäeval toimus Eesti esimene Ilublogijate Kokkutulek ning mul on meeletult heameel, et ka mina sellest osa sain. Ürituse mõtles välja üks tore noor Eesti blogija nimega Elisabeth Purga ning temaga olid veel kolm blogijat, kes aitasid sellel kõigel toimuda. Kuid kõige suurem osa oli kohe kindlasti sponsoritel, kes meid poputasid ning aitasid muuta selle päeva rõõmsaks ning mõnusaks .

IMG_2956

IMG_2904.JPG

Üritus toimus Tallinna vanalinnas ühes hubases Itaalia restoranis nimega Al Bastione. Minu jaoks oli see esimene külastus seal ning kindlasti sooviksin sinna uuesti minna ning proovida nende pitsasid koos klaasikese veiniga. Al Bastione meeskond oli meile valmistanud mõnusa snäkilaua ning eraldanud pool restoranist, et ennast mõnusalt tunda saaksime.

IMG_3001IMG_2954Al Bastione asub aadressil Viru 23, Tallinn.

Üritusest võttis osa ligi 40 blogija. Mõnus on olla kohas kus sind ümbritsevad rõõmsad inimesed, kellel on üks ja seesama hobi mis minulgi. Olen blogiga tegelenud alles 2 kuud ning seetõttu tähendas see üritus minu jaoks nii palju, sest see oli esimene üritus mul, mis oli otseselt seotud mu blogiga.

IMG_3007

Üritusel oli 26 sponsorit, mis on tegelikuses ikka väga suur arv, sest ma ei oleks osanud oodanud, et meie väikses Eestis on nii palju erinevaid brände ja firmasid, kes soovivad aidata ning toetada meie blogijaid. Lahkusime raske kingikotiga ning siiani valdavad mind ainult positiivsed emotsioonid, et mul on võimalik nüüd nii palju häid erinevaid tooteid katsetada.

Sponsoriteks olid: Al Bastione, Blistex, KUMA, TopBeauty.ee, Teazy, Maiasmokk, Placent Activ, Vestige Verdant, MG beauty, D päike, Australian Gold, Turbliss, JOIK, Puhas Loodus, MOSSA, Sõsar, Nurme Seep, Vitamin Well, Ontic, NYX, Moshi, vahvlihaldjad, Madara, Ilu Sõnum, Sundari, John Lemon.

Kohapeal tegid ka väikese esitluse Teazy, MOSSA, Turbliss, Vestige Verdant, Joik ning kaks juuksurit, kes tutvustasid meile kevadisi soengutrende.

Peale esitlusi oli meil võimalus nautida mõnusat söökijooki ning tutvuda teineteisega ning erinevate toodetega, mis olid välja toodud.

IMG_2928Sain ka lõpuks enda näpud tuhksuhkruseks tehtud ning maitsta neid hõrgutavaid vahvleid Vahvlihaldjate poolt. Saaks ma vaid praegu ühe vahvli kuuma kohvi kõrvale haarata 🙂 Vaata ka nende Facebooki lehte: https://www.facebook.com/vahvlihaldjad/

IMG_2932IMG_2948Meie janu kustutajaks oli John Lemon. Tegemist on 100% loodusliku limonaadiga milles on väga kõrge naturaalse mahla sisaldus. Mina sain maitsta Lime ja Black Currant’i maitseid. Minu jaoks isiklikult oli laimi oma liiga hapu, aga imelik oleks kui see hapu ei oleks, sest see on ju naturaalse mahlaga tehtud, kuid mustsõstra oma viis küll keele alla . Kujuta ette vanaema tehtud mustsõstra mahla, mis ei ole liiga magusaks aetud, lisa sinna veidi vurtsu ning mõned jääkuubikud – kõlab ju mõnusalt.

IMG_2924IMG_2972IMG_2979Minu jaoks päeva üks tippuudis oli see, et NYX TULEB EESTISSE !! WUUHHUUU!!!! Millal ja kuhu, seda saate teada  siis kui nad kohale on jõudnud, aga see uudis ise oli minu jaoks super, sest NYX on mulle alati huvi pakkunud ning see on suurepärane võimalus, kui neid saaks kohapeale ostma minna, mitte netipoodidest tikutulega taga ajada. Ise oman vaid ühte NYXi toodet ning selleks on kontuurimispalett millele ma olen väga truu. Oehh, ma ei jõua ära oodata !!

IMG_2961IMG_2963MOSSA oli samuti üks meie sponsoritest, kes paar toodet meie kingikotti kaasa pani, mida ma väga katsetada tahan, sest tegemist on 100% loodusliku Eesti brändiga.

Nüüd läheb suureks katsetamiseks!! Mõtlesin et teen eraldi postituste sarja nimega GoodieBag (GB), et jagada enda mõtteid ning muljeid toodetest, mis kingikotis olid. Kuna pooled asjad on Eesti tooted ning  100% looduslikud on minu ootused kõrged ning huvi veel suurem.

13081902_1143221065709752_2020527477_n

Väike selfie toreda Anna-Mariaga, kes oli samuti üks korraldajatest ning kes mulle üldse mainis, et ka minul on koht sellel ürituse. Aitäh Sulle!! Vaata ka kindlasti ta blogi: http://annamariatagu.weebly.com/ .

AITÄH tervele TIIMILE ning SPONSORITELE!! Jäin üritusega rohkem kui rahule ning loodetavasti kohtume juba järgmisel aastal !!

Teie Liis.

PS! Ainus asi mis mind kurvaks tegi terve selle päeva jooksul oli see, et olin filminud terve päev pisikesi klippe, et teile mõnus pisike video teha tervest sellest päevast, kui õhtul kodus avastasin, et kaamera polnud üldse minuga koostööd teinud ning klipid olid ebakvaliteetsed tulnud ning kahjuks ei ole nendega midagi enam teha.

Follow my blog with Bloglovin

3 thoughts on “ILUBLOGIJATE KOKKUTULEK 2016

    1. “Nii ringi käid?” Mis Sa selle all mõtled? Ei, mu beebi ei saa enam rinnapiima, ta saab varsti 8 kuuseks ning sööb poole oma päevasest toidust püreesid. Isegi kui ta saaks rinnapiima, siis miks on imelik kui võtan osan üritustest. See konkreetne üritus kestis 5 tundi ning isegi kui ta saaks ikka veel rinnapiima on võimalik seda välja pumbata ning väga edukalt nii kaua eemal olla 🙂 Emmed vajavad ka vaheldust kodusest elust 😉

      Like

  1. Kahju et videoga nii läks, aga ma ei väsi vist neid erinevaid postitusi vaatamast/lugemast sellest üritusest. Vahvlite pilt ajas niimoodi suu vett jooksma, et peab vist vahvlimasina välja otsima. 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s