GoodieBag | NYX

 

20160427-2121306783

Ilublogijate kokkutulekul saime kingikoti mille sisu oli uskumatult suur. Kui ma kotis tuulama hakkasin siis kõige rohkem olin ma põnevil NYXi toodetest, sest esiteks seda firmat VEEL Eestist kuskilt osta ei saa ja teiseks kuna meigiga katsetamine on mu jaoks üks lemmikumaid hobisid, siis olen alati huvitatud uute toodete testimisest. Minu kingikotti oli sattunud kolm NYXi toodet, nendeks olid Pore Filler;, Vivid Brights eyeliner toonis Vivid halo ning INTENSE Butter Gloss toonis Napoleon.

IMG_3610

Pore Filler on meigialus kreem mis peaks täitma poorid ning tegema kõik hästi sametiseks. Olen sellega super rahul, sest minu meelest teeb ta enda tööd väga hästi. Koostiselt on ta selline paks kuid näole kandes ei jäänud ebameeldivat kihti vaid täitis ilusti kõik ebaühtlused.

IMG_20160428_092912

IMG_3617.JPG

Butter Gloss on sotsiaalmeedis väga kiidetud ning olen seda ka ise tahtnud proovida. Kahjuks see konkreetne toon selle meigiga kokku ei sobinud kuid ta meeldis mulle väga. Esimesena tundsin seda mõnusat magusat lõhna – kahjuks mõnel huuleläikel on nii jube hais, et hoolimata ilusast värvist ma seda kanda ei soovi. Huultele kandes olin mega suprised, et see on niiiii tugeva pigmendiga. Ma oleks arvanud pigem, et see on niisutav huuleläige, aga ei, tegemist on kvaliteetse huulevärviga. Lisaks on sellel ka väga mugav aplikaator. Kindlalt soetan endale mõned teised toonid ka!!

IMG_20160428_092758

Kõige huvitavam toode oli minu jaoks kollane silmalainer, sest olen juba kaua soovinud värvilisi lainereid katsetada. Selle laineri juures on kõik hea peale selle, et täielikult kuivades hakkab see pragunema. Kuid kui mõned korrad üle tegin ja kunstripsmed peale kandsin, see mind ei häirinud. Kuivab täielikult matiks ning on väga hea pigmendiga.

IMG_20160428_092444

Kes NYXiga veel tutvunud ei ole, siis soovitan minna Ilusõnumile 13-15 mai, sest seal on nad kohal, jeeeiii !!

Vaata ka nende Instagrammi lehte: https://www.instagram.com/nyxbaltics/

Minu oma tšeki ka kui soovid olla kursis mu tegemistega  https://www.instagram.com/lisbergbeauty/

Mis teie arvate värvilistest laineritest? Kas katsetaksite neid ka ise?

Follow my blog with Bloglovin

One thought on “GoodieBag | NYX

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s