GB | JUUKSEHOOLDUS

Olen nüüdseks juba nädal aega kasutanud kingikotist saadud juuksehooldust tooteid ning nüüd jagaks oma arvamust ka teiega.

Esimesena katsetasin ma Platcent Activ tooteid. Proovimiseks saime šampooni, palsami ning ampullikuuri.

IMG_3299

Itaalia juuksehooldussari Placent Activ sisaldab platsenta ekstrakti, mis aitab vältida juuste väljalangemist. Lisaks leidub koostisest ka keratiini, siidiproteiini ja kookosõli. Esimese hooga kui šampooni kasutasin, ehmatasin ikka väga ära. Mu juuksed muutusid nii kuivaks ning takuseks. Kuid kohe peale palsami panemist, muutus kõik. Juuksed jäid siidised ning mõnusad, lisaks jäid nii värskelt lõhnama. Ampulle olen praeguseks hetkeks kasutanud ainult kaks korda. Seerum tuleb lisada niisketele juustele terves ulatuses ning ilusti sisse mašeerida. Ampulli avamisel tuleb, aga väga ettevaatlik olla, kuna need on klaasist ning toote kätte saamiseks peab otsa murdma. Hetkeseisuga olen ma väga rahul, kuid pikema arvustuse saan teha siis kui olen need tooted lõpuni kasutanud, et näha kas juuksed on siis vohama hakanud või mitte.

Lisaks leidsin enda kingikotist Macadamia Proffesional Blow Dry Lotion kuumakaitsega. Nagu ka Placent Activ on Macadamia viimastel aastatel suureks hitiks olnud naiste seas, kui siiamaani ei olnud ma neid kumbagi proovinud. Mul on heameel, et nüüd on see muutunud. Kuna mul on loomult hästi kohevad, lokkis, karmima tüübiga juuksed, lisaks sirgendaja ning blondi värvi poolt rikutud, on kõik erinevad juukseõlid, seerumid ning muud hooldustooted väga tere tulnud minu poolt. Lisaks tihedale kuumkääri lõikusele pean ma enda juukseid väliselt toitma, sest muidu oleks mul peas suur suhkruvati hunnik.

IMG_3698

Olen mõlema sarjaga rahul, kuid kui neid koos kasutasin siis sirgendamisel läksid juuksed staatilistelektrit täis. Võimalik, et asi oli ilmas või mõned riideesemes, pean veel katsetama. Kuna MG Beauty jagas lahkelt -50% sooduskupongi, mida nende E-Poes kasutada, siis arvatavasti tellin mõned Macadamia tooted veel. Kõige rohkem huvitaks mind üks hea juukseõli, eks me näe. Äkki oskad miskit soovitada?

Kas oled mõnda neist toodetest kasutanud? Kuidas on Sinu muljed?

Jälgi mind ka mujal:

FACEBOOK – http://www.facebook.com/beautybylisberg

INSTAGRAM – http://www.instagram.com/lisbergbeauty

Follow my blog with Bloglovin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s