Make Up Store “Colours”

Täna kirjutan ma teile Make Up Store uuest kollektsioonist “Colours” ning ka “vanadest” headest toodetest. 25dal augustil toimus Make Up Store esinduses pressipresentatsioon, kus mul oli võimalus luua oma nägemus uuele kollektsioonile ning see teostada. See võimalus tähendas mulle niiiii palju ja andsin endast kõik, et Make Up Store nime väärikalt esindada. Kui ma esimest korda uue kollektsiooni tooted kätte sain, siis olin nagu väike plika, kes uued mänguasjad sai. Olin super vaimustuses uutest pakenditest ja siiamaani iga kord kui enda peeglilaua taha istun, vaatan ja imetlen neid.

Mu imekaunis modell Liis Marian. (Ootan huviga fotograafide tehtud pilte, sest enda telefon just parimaid pilte ei tee)

IMG_20160830_122025

Kas pole mitte kaunis? Kui neid nägin, siis tundsin sellist äratundmis rõõmu, sest ülekõige meeldib mulle hulljulgete värvidega katsetada ning luua  meigilooke, mis on kerge vimpkaga.

Silmameigil kasutasin sellest rajust paletist kõiki toone, lisaks lisasin sooja orantši.  Nii ilusad ja erksad värvid. Vasakpoolne tume on täiesti matt ning roosa ja sinine pärlmutrid, kõigil kolmel värvil on lihtsalt mega pigment !

IMG_20160830_121936

Saage tuttavaks mu uute lemmikute highlighteritega! Mitte ainult pakend pole vinge vaid ka sisu! Need on õrna säraga puudrid, mis annavad täpselt sellise värske ning terve jume. Kuna need on õrnad, loomulikud ning jätavad siidjase tunde, kasutan heledamat üle näo ning tumedamat põsesarnadel highlighterina. Kui võimalust on, siis soovitan ühe neist enda meigikotti soetada.

IMG_20160830_121641

Ja neljandaks üks ilus rohekaspruun lauvärv. Igati praktiline ning sobilik igapäevaseks kasutamiseks.

Kuna esitlusele tehtud meik oli väga kirev ja igapäevaseks vast liiga julge, mõtlesin, et teen enda peal sellise kantavama looki. Otsustasin, et proovin kasutada ainult Make Up Store tooteid, alustadest jumekast ja lõpetades pintslitega. Lisaks kasutasin kõiki tooteid uuest kollektsioonist, millest eelnevalt kirjutasin.

IMG_20160830_002036

Selline tuli esimene look. Plaanis oli teha üks meik ühtede kõrvarõngastega, aga lõpp kokkuvõtteks tuli erinevate stiilide fotoseeria.

IMG_20160830_121503

IMG_20160830_121037.

IMG_20160830_113751

Ainukesed tooted, mis Make Up Storelt ei olnud, olid huulepliiatsid ning huulevärv, kuna MUSlt on mul ainult üks kaunis punane huulepulk.

IMG_20160830_120517

IMG_20160830_120623

IMG_20160829_224608

Kahjuks pean hetkel jälle ainult enda telefoni kaameraga hakkama saama ja seetõttu on ka mott maas, sest tahan ju teha ilusaid ja kvaliteetseid fotosid. Loodan, et äkki varsti saab see ka lahendatud ning saan teile paremaid pilte näidata . Lisaks kuna ma postitust  kirjutasin võõrsil olles, siis kirjutan kogu tooteinfo teile, siis kui olen koju jõudnud  (pole mõnes tooni nimes kindel) .

Seniks aga järgmise korrani ning enne kui lähed vaata ka minu teisi sotsiaalmeedia kanaleid:

Facebook: http://www.facebook.com/lisbergbeauty

Instagram: http://www.instagram.com/lisbergbeauty

Ja samuti kui teil on põnevaid pakkumisi, ideid, mõtteid, siis kirjutage mulle meilile beautybylisberg@gmail.com

Tsauuu, L .

Follow my blog with Bloglovin

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s