Täielik feil!!

Ühel laupäeva hommikul, mõned nädalad tagasi, mõtlesin, et oh läheks vaataks, mis Telliskivi kirbukal toimub. Nii ma siis sammud rongi poole seadsin. Jõudsin kirbukale ja juba teise laua taha jäin lummatult seisma. Üks vägagi meeldiv ning soe naisterahvas müüs erinevate tuntud brändide üksikuid meigitooteid. Oli tal seal nii Anastasiat, Jeffrey, Kat von D, Too Faced jnejne. Mu silmad jäid kohe Anastasia Glow Paletti peale pidama. Küsisin, mis maksab ning vastuseks sain 20€. Mõtlesin, et oo, päris hea diil ju, võrreldes sellega, et poehind on kuskil 42€. Küsisin üle, kas tegemist on ikka originaal toodetega. Naine vastas, et jah, ta tõi need USAst. Ja kuna tegemist ei olnud mingi üleslöödud mimmuga vaid väärikas eas sõbraliku naisega, ei kahtlend ma hetkekski, et tegemist võiks olla mingi Hiina cräpiga. Mainin ära, et ma nägin vaid tema käest sisu ning kõik nagu klappis. Ütlesin, et kui teise ringiga tagasi tulen ja see palett veel alles on, siis järelikult on see mulle loodud. Tagasi jõudes oli see muidugi alles ning lisaks sellele ostsin veel temalt Kylie Lip Kiti.

IMG_8066.JPG                   Selline ei peaks kohe kindlasti välja nägema originaali silt. Originaalil                                                     on see ilusti keskel ning Anastasia logo on suurem.

Kuna mul on nii palju tegemist kõige muuga, mis ei ole seotu meigiga, jäi see kapi peale enda aega ootama paariks nädalaks. Sisu väga ei uurinud ning ei testinud ka. Ühel õhtul hakkasin, siis katsetama ja no mida f*kki? Pigment oli hoopis teine kui see, mida olin kuskil instagrami pildil ning youtube videotes näinud. Kirjutasin sõbrannale ka, et kuule see pole üldse nii hea, kui kõik räägivad. Ta küsis, kas olen ikka kindel, et see originaal on ning nii ma siis võrdlus videosid vaatama hakkasin. Lõpuks tuli välja nii, et paleti ümbris oli originaal ning palett koos sisuga Hiinakas. Sellel puudub ebameeldiv lõhn ning tegelikult oleks see täitsa kasutatav, kuid ma ootasin ju ulme tugevat pigmenti. Kuna mul on tavalisi highlightereid rohkem kui vaja, pole mul seda juurde vaja. Ei tundu just maailma suurim probleem olevat ning 20€ ka mind ei tapa, aga no mega närvi ajab kui otse silma valetatakse. Ja palju ta siis kasu teenis, mingi 10€ max. Ma oleks võinud ju selle asemel 20€ juurde panna ja originaali ise tellida. Mulle jääb arusaamatuks, milleks vaja inimesi petta, kahjuks pettureid liigub aina rohkem ja rohkem ringi ning terve internet on neid täis. Aga noh, mis teha, mina olen ikkagi uskumusel, et see kes teistele halba teeb, see saab kolme kordselt tagasi ja nii ongi!

anastasiaPigment ju tegelikult polegi nii hull.

Positiivne on kogu loo juures see, et vähemalt Kylie Lip Kit oli originaal ning sellega olen rohkem kui rahul!

Väga hea võrdluse video, kus on väga detailselt erinevused välja toodud!

Kas Sa oled ostnud midagi, mida on originaali pähe määritud ning pärast avastanud, et tegemist on võltsinguga? Kuidas käitusid?

Follow my blog with Bloglovin

7 thoughts on “Täielik feil!!

 1. Ekh see naine ikka ostiski need tooted USAst ja talle väideti samuti, et need on orginaalid? Seega ta ise ka ei teadnud, et võltsi müüb. Aga never know! Ma tellisin ka huvi pärast tükk aega tagasi selle glow kiti ja pean ütlema, et see on täitsa korralik asi (muidugi ei oska orginaaliga võrrelda, aga ajab asja ära küll)

  Like

  1. Tere Sandra!:) Võimalik tõesti, et ta ise ka ei teadnud, et ta võltsi müüb, ma vähemalt loodan. Samas, kui ta selle väidetavalt USAst ostis, siis vaevalt kuskilt kellegi käest vaid ikkagi poest, vähemalt ma arvaks nii. Kuna mulle meeldib mega intense highlighterid, siis jäi see minu jaoks lahjaks. Enda üheks lemmikuks on näiteks Makeup Revolutioni oma, mis maksis kõigest 5€ ning pigment on 10x tugevam.

   Like

 2. Olen ise päris tihti neid koopiaid kirbukates näinud. Õnneks ise pole selliselt kellegilt teiselt ostnud. Kui tundub liga hea et olla tõsi, siis tavaliselt on tegu valega. Kindel, et lip kit originaal oli? Mõtlen, et kui inimene feiki müüs, siis võib väha hästi järele tehtud koopia olla.

  Like

  1. Hei! Nii palju kui ma võrrelnud olen, siis lip kit peaks ikkagi originaal olema, ma vähemalt loodan. Samas ma 100% kindel ei saa olla ennem, kui olen füüsiliselt seda teise originaaliga võrrelda saanud 🙂 Hiinakad teevad viimasel ajal absoluutselt kõiki tuntud brände järgi ning kui asjatundja ei ole, ei pruugigi mingit vahet teha.

   Like

 3. Mulle meenub selle looga kõrgkooli ajast keemia õppejõu hoiatus, et Hiina päritolu meigi asju ei tohiks kindlasti kasutada ehk siis kõik need replica tooted eesotsas.
  Arvan isiklikult, et kui ei ole raha originaali osta, siis osta pigem Nyx-i või Loreal-i tooteid.
  Ma ei pea siinkohal sind, Liis, silmas, sa said lihtsalt petta ning see on tõesti uskumatu kui palju õelaid inimesi eksisteerib… 😞
  Kuid see on lihtsalt informatsioon, mida tasuks meeles pidada.

  Like

 4. Ma olen eBayst mitmeid kordi petta saanud! Ühel korral üllatavalt NYX huuletoodetega, mis pole küll tea mis kallid, aga siiski millegi pärast populaarsed kopeeritavad tooted! Värvid ning tekstuur olid originaalidest täiesti mööda ja kirjutades müüjale sain oma raha tagasi. Olukord ajas ikkagi närvi ja ei osanud muud asjalikku teha, kui müüjat reportida ja ühe tärni panna… võib-olla äärmuslik asi, mida teha, aga mind ajavad fake kosmeetika-müüjad nii närvi, et ei osanud muudmoodi asjale läheneda!

  LIINALOVESXO

  Like

  1. Hei Liina! Ma olen ma viimasel ajal palju ebays ringi surfand ja peab mainima,et meeletutes kogustes kopeeritakse tooteid. Olen märganud, et seal on sadu eri müüjaid, kes müüvad samade piltidega, aga üli odava hinnaga koopiaid. Sealt ma vist ei julgekski tellida. Kas Sa oled tellinud ebays mõne eraisiku käest või kellegilt kellel hästi palju meigitoodete müügi kuulutusi üleval? Ja ma pean veel kord mainima, et Su blogi on lihtsalt üks ilusamaid mida Eestis näinud olen, nii piltide kui stiili poolest!

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s