Kevadpuhastus?| Ostu keeld?|minivideo

Kes mind vähegi tunnevad, teavad, et ma olen fanatt, sõltlane, koguja või kuidas iganes nimetada inimest, kes lihtsalt armastab meigi ja ilu asju. Olen selle “haigusega” täiesti kursis ning tean enda “vigu” hästi. Viimase aasta ajaga on mu meigikollektsioon massiivselt kasvanud. Kõige hullemad olid eelmise aasta kevade ja suve kuud, kui hakkasin tegelema rohkem blogindusega ning läksin meigikooli. Samas ma nagu ei saa ennast ka sinna kõige hullemasse kategooriasse lahterdada, sest nälgas pere pole ning tähtsad asjad meigi pärast ostmata ei jää. Igal ühel omad hobid. Viimased paar kuud on isegi enamvähem rahulikud olnud. Arvatavasti see tõttu kui pidin kolimisega seoses enda asju pakkima hakkama. Vot, siis alles jõudis tõeline reaalsus kohale ning sain aru, et neid asju on liiga palju. Et uutele asjadele ruumi teha, tuleb vanast lahti saada.

IMG_8108

Näppan Elisabethilt (www.elisabethpurga.com) ühe mõte ning panen ka endale meigi ning iluasjade (juukse, keha ning näohooldus) keelu peale. Lähen kohe suure hooga ning panen keelu endale neljaks kuuks (võibolla liiga positiivne). Keelu all pean ma silmas seda, et ei osta ühe kvartali jooksul juurde mitte ühtegi ilutoodet. Kuna mul on üks suuremat sorti unistus koguaeg mõtetes, pean ma selle unistuse jaoks võimalikult palju raha säästma ning ostukeeld on ideaalne kokkuhoiuks.

Kehtestasin endale ka väikesed reeglid:

  • Ostan juurde ainult esmavajaliku kui kodust ei leia enam ühtegi kasutuskõlbliku toodet ehk kui pole enam ühtegi ripsmedušši, jumestuskreemi, peitekat ja muud sellist, mis mu igapäevasesse meigirutiini kuulub.
  • Ostan ilutoodetest juurde esmavajaliku ainult, siis kui kõik poolikud topsikud on kasutatud. Kaks asja, milleta ma ei saa on näokreem ning meigieemaldaja. Kreemide varu on piinlikult suur ning poolikuid meigieemaldajaid on ka mõtetult palju.
  • Ostan juurde ainult hädavajalike töövahendeid – kvaliteetsed tooted, mida kasutan ainult klientide peal.

Lisan veel juurde, et ainukene uus asi, mis lähitulevikus on tulemas, on Look Fantasticu aprilli kuu Beautybox. Mul kehtis kolme kuune tellimus, seega järgmisest kuust enam juurde ei tule.

Mu väike abiline kodus, kes heameelega võtaks kõik mu meigiasjad enda mänguasjadeks.

Kuna viimasel ajal on igal pool palju juttu kevadpuhastusest, siis teen ka mina ühe suure suure sorteerimise enda iluasjade seas. Et poolikuid topsikuid saaks tühjendama hakata, pean ma ära viskama kõik, mis on vanaks läinud ning samuti on mul plaanis ära anda tooteid, mis on täiesti uued, kuid mille kohta tean, et need mulle ei sobi.

Et ma ei libastuks, mõtlesin, et võiksin teha ühe postituste järje või äkki hoopis videoseeria, sellest kuidas mul “paastukvartalil” läinud on. Korjasin siis enamus enda asju toa keskele kokku ning kuna poja mul on väga asjalik, siis aitas ta mul asju sorteerida (loe: tõstis ühest karbist teise). Tegin tema askeldustest ka pisikese video. Pildil on pea kõik ilutooted, mis vajavad sorteerimist (sahtli põhjast, kottidest ning vannitoast ma asju välja ei otsinud).

Mis te sellest mõttest arvaksite ning milliseid postitusi te sellega seoses heameelega loeksite? Mis oleks kui koguksin kokku kõik uued tooted, mis mul kapis seisavad ning teeksin hoopis ühe suure või mitu väikest loosimismängu?

Anna mulle enda ideest teada kommentaarides või saada hoopis meil aadessile lisberg.ee@gmail.com .

2 thoughts on “Kevadpuhastus?| Ostu keeld?|minivideo

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s