Linea MammaBaby – Sinu beebi nahale parim!

Armsad sõbrad, täna tahan ma keskenduda meie kõige kallimatele – lastele. Soovin teile tutvustada ühte üli vahvat ning kvaliteetset looduskosmeetika brändi – Linea MammaBaby, mis on keskendunud just beebi ja väikelaste nahahooldus toodetele.

DSC00583.JPG

Linea MammaBaby on Itaaliast pärit pereettevõttel loodud bränd, mis keskendub eelkõige beebidele ja väikelastele, kuid ka pere kõige suurematele liikmetele. Linea MammaBaby eesmärk on teadlikkuse tõstmine, et inimesed teaksid, mis on nende toodete sees ning kust need asjad on pärit ja kuidas neid ka kasvatatakse. Nad kasutavad enda toodetes taimi, mis kõik on pärit orgaanilistest farmidest, sellega garanteerivad nad, et tooted sobivad ka tundlikumale nahale ning on täielikult keemiavabad. Kõik tooted on dermatoloogiliselt testitud, värvaine vabad, parabeenivabad, SLS ja SLESi vabad. Kõik tooted on 100% toodetud Itaalias ning nende tooteid ei testita loomadel.

DSC00571.JPG

Mõni aeg tagasi toimus neil tooteesitlus õhtu, kuhu ka mina kutse sain. Pärast seda on nende tooted meie pere vaieldamatud lemmikud. Kes veel ei tea, siis ka minul on kasvamas kodus üks pisike varsti kahe aastaseks saav poeg Mike Lucas. Kuna tema tervis ja heaolu on mulle kõigest kõige tähtsam, tahan ma hoolitseda tema naha eest vaid kõige puhtamal moel.

DSC00860.JPG

Linea MammaBaby on enda tooted disanininud just nii, et kõik shampoonid, seebid, vannivahud oleksid läbipaistvates pumbaga pudelites, millel igalühel on peal oma “tegelane”. Seebi peal on mõmmi ja shampooni peal on süda. See idee on neil väga hästi välja kukkunud, sest peale esimest vannis käiku nende toodetega, teadis poja täpselt, et mõmmiga pestakse keha ja süda käib juustesse.

DSC00577.JPG

Nende tootevalikust leiad sa enda beebile ja natuke suuremale lapsele: seebi, shampooni, mandliõli, vannivahu, mähkmekreem pantenoliga, niisked salvrätikud beebidele, lastele ja beebidele mõeldud juuksepalsam, näo ja kehakreem, päikesekaitse kreemid, päevitus järgne kreem, vanniriis, intiimpesu vaht beebidele, kummeli lõhnavesi.

Emmedele ja ka Issidele: kehakreem, intiimpesugeel, shampoon/dušigeel, deodorant deogeel.

 DSC00581.JPG

Lisaks tuli neil välja kolm toodet, mis on suvel täiesti hädavajalikud. Beebi päikesekaitsevahend SPF50 150ml – väga tugev kaitse. Beebi päikesekaitsevahend SPF30 150ml – tugev kaitse. Beebi päevitusjärgne losjoon 150ml AFTER SUN. Meie soetasime endale koju kõige tugevama kaitsega kreemi. Kõik need kolm on sprei pudelis, kuid mitte selles mürgises gaasiga täidetud pudelis. Nimelt uue tehnoloogiaga pudelid hoiavad toodet hoopis pudeli sees kotis ning kasutatud ei ole gaasi. Toote säilvus aeg on vähemalt 3 aastat ning toodet saad kasutada igas asendis, ka tagurpidi pudelit käes hoides, mis tagab selle, et laps saab seda ka endale ise peale pihustada.

DSC00853.JPG

DSC00857.JPG

Ja ma ei saa mitte mainimata jätta seda, et kõik MammaBaby tooted on nii armsates pakendites, nii lihtsad, nii lapselikud, aga niinii nunnud. Lisaks on iga pakendi sees peidus erinev värvimis pilt ühest nukumaja toast.

värvipilt.jpg

Jagan teiega ka mõnda toredat pilti tooteesitlus õhtust. Tooteesitlust tuli tegema Itaaliast Linea MammaBaby esindaja Andrea Colombo, mis tegi selle õhtu veel põnevamaks.

DSC00568.JPG

DSC00569.JPGSuu tegi magusaks Pagarini. Pagarini leiad sa just avatud Balti Jaama turult.

DSC00570.JPG

DSC00572.JPGJanu kustutas Vitamin Well ja Eesti oma, uus limonaad Magus Mull.

DSC00597

Mina lahkusin ürituselt kingikottidega ning ühe neist tahan kellelegi teist ära kinkida. Loosimine toimub siin: 

https://www.facebook.com/lisbergbeauty/photos/a.491756490892788.1073741828.491725850895852/1334769026591526/?type=3&theater

Kui Sa soovid ka enda pisikest hellitada või hoopis endale midagi soetada, siis MammaBaby tooteid saad tellida läbi nende facebooki lehe https://www.facebook.com/lineamammababyeesti/

Loe kindlasti ka minu järgmist postitust, sest just seal tutvustan ma teile põhjalikult kingikoti sisu! 🙂

Mul on teile ka sooduskood -15%, koodi saad kasutada kuni 31.05.2017. Soodustuse saamiseks esita tellimus läbi facebooki Linea MammaBaby Eesti lehele ning lisa juurde kood: LMB17.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s