Kingiloos koos Linea MammaBabyga!

Armsad lugejad!

Tahame ära kinkida ühele minu blogi lugejale (loe: lugeja lapsukesele) koos Linea MammaBabyga kotitäie head ja paremat. Loosimine toimub küll minu Facebooki lehel, kuid soovin teile siin veidi rohkem kotisisu tutvustada.

DSC00915

Kingikotist leiad minitoodete komplekti, mis sisaldavad endast järgmisi tooteid:

Vedelseep beebidele *SÜDA*
SÜDA, sest iga lapsevanem lisab tükikese oma südant, kui peseb oma käsi selle seebiga enne oma beebi eest hoolitsemist. Seep sisaldab kardemoni, oliivõli ja teisi looduslikke komponente, mis hoolitsevad naha hügieeni eest, muutes seda samal ajal pehmeks, niisutatuks ja puhtaks. Tänu oma õrnale ja looduslikule koostisele sobib kasutamiseks kogu perel, sh ka beebide eriti õrnal nahal.

Šampoon ja dušigeel *VÄIKE KARU*
VÄIKE KARU, sest see pesugeel hellitab ja hoiab beebit nagu kaisumõmmi, kellele laps annab tugeva ja sooja kallistuse enne uinumist. Šampoon/dušigeelis sisalduv oliiviõli annab juustele tugevust ja läiget ning niisutab ka kõige õrnemat nahka. Tänu oma õrnale ja looduslikule koostisele sobib kasutamiseks kogu perel, sh ka beebide eriti õrnal nahal.

Vannivaht beebidele *VÄIKE KALA*
Et su beebi tunneks end vees sama hästi kui väike kala. Vannivaht rahustab last vannitamise ajal ja laseb tal tunda sellest rohkem rõõmu. Vannivaht sisaldab kardemoni ja jätab isegi kõige tundlikuma naha väga pehmeks ja sametiseks. Tänu oma õrnale ja looduslikule koostisele sobib kasutamiseks kogu perel, sh ka beebide eriti õrnal nahal.

Magus mandliõli beebidele *PALL*
PALL, sest massaaž on beebidele nauding ja mänguline hetk oma vanematega. Magus mandliõli on sobilik looduslikuks kehahoolitsuseks ning on tuntud oma pehmendavate ja värskendavate omaduste poolest. Tegemist on naturaalse mandliõliga, mis tänu oma õrnale ja looduslikule koostisele sobib kasutamiseks kogu perel, sh ka beebide eriti õrnal nahal.

Testrite komplekti, mis sisaldavad järgmisi tooteid:

  • Šampoon ja dušigeel *VÄIKE KARU*
  • Kehakreem, mis on ideaalne emadele
  • Mähkmekreem pantenooliga
  • Spetsiaalselt lastele ja beebidele mõeldud juuksepalsam “PILVEKE”
  • Magusa mandli õli
  • Intiimpesu geel emadele

Kingikotist leiad Sa veel armsad spa-sussid kõige pisemale.

Lisaks oleme kingikoti pannud ühe pakikese prooviks vanniriisi. 100% looduslikku päritolu vanniriis on ideaalne beebi vannitamiseks. Spetsiaalne tärklis aitab pehmendada lapse nahka ja värskendab kogu keha. Beebide õrn nahk vajab teatud perioodidel erilisemat hoolitsust ja tähelepanu ning vanniriis aitab punetavat nahka ja mähkme- ning muid lööbeid leevendada. Toode rahustab ja pehmendab nahka ning sobib kasutamiseks ka peale päikesepõletust. Pakis on 30g  ja beebi vannitamiseks piisab keskmiselt umbes poolest pakikesest.

Ning viimase asjana leiad kotist uued Eesti limonaadid – Magus Mull. Mõnusalt magus ning värske karastusjook.

Loosimise leiad siit:

Ning kui loosiõnn see kord Sulle ei naerata, siis kasuta koodi LMB17 kuni 31.05 Linea MammaBaby Facebooki lehelt tellides.

Good Luck !!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s