So much is going on

Nagu näha on olnud, on mul taaskord pikem paus blogi postitustel. See kord siiski mitte sellest, et mul poleks motivatsiooni peal või, et millestki kirjutada pole. Lood on hoopis nii, et vahetasime elukaaslasega rollid ning nüüd käin mina täiskohaga tööl. Kes veel ei tea, siis olen tegelenud geelküüntega juba üle viie aasta ning ühtlasi on see ka mu hobi, millest hakkan puudust tundma kui mõned kuud vahele jäävad. Olen pea 2 aastat olnud pojaga kodune ning nüüd tundsin, et on õige aeg hakata taas tööle rohkem pühenduma. Tegin ka enne küüsi, aga ainult enda püsiklientidele.

DSC00968

DSC00972

Meil avati 5dal mail Keilas uus ilusalong nimega Rena Ilustuudio ning saatuse tahtel oli just siis kui ma sinna sattusin, vaja täiskohaga küünetehnikut. Nii ma selle koha vastu võtsin :). Kõige suurem hirm oli muidu, et mul pole tööd, ei ole kliente, kelle küüsi veel kaunimaks saaksin teha. Kuid reaalsus oli hoopis vastupidine ning olen nii rõõmus, et minuni on jõudnud nii palju uusi inimesi, uusi kliente, uusi tuttavad.  Olen töötand juba kaks nädalat ning praeguseks hetkeks on mul pea kõik ajad täis selle kuu lõpuni. Olen niiiii rõõmus ning ootasin nii väga, et saaksin teha taas tööd, mis mulle nii väga meeldib.

DSC00985.JPG

Meil on salongis veel peale minu ripsmetehnik, kosmeetik, massöör, kulmutehnik ning varsti on lisandumas ka juuksurid. Kõik info ning hinnakirja leiad https://www.renailustuudio.ee/teenused-ja-hinnad/

DSC00978.JPG

Kellel vähegi huvi on, tulge külastage meid Keilas, Keskväljak 6, Rena Ilustuudio.

DSC00979.JPG

 

Minu juurde on võimalik broneerida aega nii küüntesse kui ka ootan teid meiki 🙂

DSC00975.JPG

Laupäeval toimus kaua oodatud Eesti Blogiauhinnad 2017, kus ka mina olin nomineeritud kategoorias ilu ja moe blogid. Kahjuks ma kohale ei jõudnudki, kuid kindlasti parandan seda viga järgmisel aastal. Tahan tänada kõiki, kes minu poolt hääletasid, sain 8da koha !!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s