36 UUT MEIGITOODET JA ÜKS SUUR PETTUMUS | VIDEOPOSTITUS

Hei armsad sõbrad!!

Jeeeeeeeeeeee, lõpuks ometi filmisin ühe video teile. Hoiatan kohe ära, et video läks meeegaaaa pikaks, sest võtsin läbi 36 uut toodet ja tegin ka mõndadele mini swatchid.

Niiet, enne kui vaatama hakkad, võta üks tee või kohv ning mõnus snäkk kõrvale.

Ja, jah, ma puterdan päris palju ja mõte jookseb kokku vahepeal, aga loodan, et elate üle. Ma pole nii-nii ammu filminud ja tegelikult oli mul väga tore seda teha. Siit näete mu kõige esimesi emotsioone ja reaktsioone ning palju mõtteid.

Toredat vaatamist! Ja kindlasti ärge unustage  SUBSCRIBE nupule vajutada 🙂

4 thoughts on “36 UUT MEIGITOODET JA ÜKS SUUR PETTUMUS | VIDEOPOSTITUS

 1. Hei! Ma tavaliselt ei kommenteeri blogipostitusi, aga üks asi jäi kripeldama. Olen ise ka meigihull, paberitega jumestaja ja täielik jumestustoodete friik. Lubasin endale, et kui selle alaga tegelema hakkan, siis ma ei kogu asju, need lihtsalt lähevad halvaks ja ma ei jõua neid ära tarbida. Sa oled inspireerinud mind väga loomkatsetuste vastasuse suhtes, aga ometigi jäi mul kripeldama see, et Sa mainisid, et pigem ostad 50 euro eest hästi palju tooteid kui näiteks kaks toodet. Siinkohal hakkasingi mõtlema, et Sa oled loomkatsetuste vastane, aga samas tegeled liigtarbimisega. Kreemtooted vananevad 12 kuuga, puudertooted 18 kuuga, seega ei jõua Sa oma klientide peal ega ka enda peal tooteid ära kasutada (sest neid on ju meeeletult!). Siin tulebki natuke vastuolu, et..kas on mõtet kokku hoardida asju, mis lõpuks jõuavad prügikasti ja seal lagunemise protsessis ei ole kuidagi loomadele/loodusele kasulikumad? Või..? Mitte midagi pahasti mõelduna, lihtsalt tahaksin kuulda Sinu poolset arvamust. Tean omastkäest, kui raske on ennast poes tagasi hoida, et ma ei ostaks kokku miljonit asja, sest kõik tundub niiii põnev. Seega pigem surfangi internetiavarustes ja vaatan ning ostan omale asjad, mis tõesti on saanud massidelt kiidusõnu. Minu panus sellesse, et kliendi näole ei jõuaks halvaks läinud toode, vaid tõesti vaid profikosmeetika, mis koostiselt erineb poekosmeetikast tunduvalt.

  Loodan, et ei pahanda selle kommentaari peale, vaid ma tõesti tahaks kuulda, mida Sina arvad 🙂

  H.

  Like

  1. Tere armas H! Tänan Sind selle pika ja sisuka kommentaari eest. Kuna mulle meeldib erinevaid asju katsetada, siis selle pärast pigem valingi need odavamad variandid, et ei oleks tootest kahju kui see mulle ei meeldi. Videost võib jääda mulje, et ma kogun asju, kuid tegelikuses on see, et teen iga u. nelja kuu tagant suurema puhastuse enda meigikollektsioonis ning annan võin müün ära asjad mis mulle ei ole sobinud. Kuna mul on palju koostöö partnereid, kes on tasuta mulle meiki saatnud, siis ei ole mul kahju ära anda ka ise tasuta asju mis olen ostnud, kuna kõik on tasakaalus 🙂 Mis puutub mu klientidesse, siis enda klientide jaoks on mul eraldi väike meigikohver, see sisaldab ainult proffessionaalseid brände ning on väga hoolikalt ning minimalistlikult valitud. See on väga harv juhus kui kasutan enda kliendil mõnda poekosmeetika toodet. Eks tegelikult võib seda ka haiguseks nimetada ning olen päris palju teinud emotsiooni oste, aga õnneks selliseid suuremaid oste teengi mitme pika pika kuu tagant. Kahjuks võin tõdeda, et olen tõesti liiga materiaalne inimene, kuid püüan sellega tegeleda. Kes leevendab stressi söögiga, kes asjadega. Siis kui need asjad kõik minuni jõudsid ja ma need lauale lahti laotasin, siis tundus ka minule seda kõike liiga palju, aga see jällegi oma korda õhutab mind rohkem katsetama ja proovima, et toode ei läheks enne vanaks kui oleks seda üldse esimest korda kasutanud. Võin garanteerida, et ka minu kliendi nahale ei satu kunagi halvaks läinud toodet 🙂 Su kommentaar ei pahanda mind sugugi ning olen tänulik kui keegi on minu asja süvenenud ning mõtleb kaasa. Ootan alati tagasisidet olgu selleks kiidusõnad või konstruktiivne kriitika 🙂 Kõike ilusat!

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s