Hommikupoolik Heleni ilutoas.

by

Aasta hakkab vaikselt lõppema ning ma pole taaskord siia sattunud juba nii kaua aega. Ei hakkagi hetkel mingeid vabandusi tooma ning pikemalt rääkima, räägin enda suurtest elumuutustest juba üsna pea, aga täna tahaksin teile rääkida ühest armsast ilutoast Tallinnas, mida mõni aeg tagasi külastasin.

Jutt käib Heleni Ilustuudiost, kes on instagrammis aktiivne ning jälgib erinevaid blogisid on kindlasti sellest armsast ilutoast ka juba kuulnud. Ilustuudio omanik on Helen, kes on tõeliselt tore ja siiras naine ning tänu kellele sain enda jaoks kahte uut protseduuri proovida.

 

Esimesena räägin ma teile lähemalt veidi protseduurist, mis millegi pärast on paljude jaoks tabuteema, kuid tegelikult ju üpriski loomulik protseduur naisele. Nimelt proovisin esimest korda brasiilia depilatsiooni.

Protseduuri eelselt oli sama ebamugavus tunne ning närv sees kui naistearsti juurde minnes, kuid minu üllatuseks möödus see aeg seal kiirelt ning ilma suurema ebamugavuseta. Ütlen teile kohe ära, et jah, see on valus protseduur, aga kõike seda väärt. Minu jaoks oli see sama valus kui kaenlaaluste või kulmude vahatamine, nii et talutav. Olen endale võtnud juba ammu suhtumise, et kõik mis pole hullem kui sünnitamine, ei olegi tegelikult nii hull ja valus. Kuna igal inimesel on valulävi erinev, läks mul võibolla kergemalt, kuna valulävi pole mul väga madal. Protseduuri algul puhastatakse enne nahk ning see järel toimub depilatsioon kuuma vahaga. Minul endal kestis tulemus 2 nädalat, enne kui karvkasv taas algas, kuid muidugi ka see on igal inimesel individuaalne.

Kunagi olin arvamusel, et kes, tahaks sellist tööd teha üldse? Aga peale Heleni külastuskäiku sain aru, et naistevõim on tähtis ning ta teeb ju seda just selle pärast, et naised ennast enda kehas veel naiselikumalt ning paremini tunneksid. Ma soovitan kõigil julgetel naistel see ühe korra ära proovida ning usun, et te kõik jääte tulemusega rahule. Muidugi on selle protseduuri juures oluline inimene, kes seda teeb, et ta muudaks seal olemise võimalikult mugavaks ning hajutaks tähelepanu valult.

Heleni juurde broneeringu tegemisel kasutage koodi “Lisberg” ning saate bikiini depilatsiooni hinnaga 25€ (tavahind 30€).

 

 

Lisaks depilatsioonile oli mul võimalus esimest korda elus proovida hammaste fotovalgendust. Selle protseduuriga oli mul ainus hirm see, et kuna mul on hambad niigi tundlikud siis äkki muutuvad veel tundlikumaks. See müüt sai ka purustatud Heleni juures ning lahkusin sealt suure naeratusega. Protseduuri algul kantakse huultele vaseliini, et suukaped ei kisuks. See järel kandis ülemistele ja alumistele hammastele valgendusgeeli ning see järel suu ette led-lamp, mis aktiveeris geeli toime. Silmade ette läksid muidugi ka kaitseprillid. Kokku oli geel peal 2x15min ning enne ka proovisime paar minutit kuidas geel mulle mõjub ning ega mõnda negatiivset reaktsiooni ei teki. Mõndadel klientidel võib tekkida külma tunne hammastel kuid minul seda õnneks ei tekkinud. Mina sain endale paar tooni valgemad hambad ning lahkusin sealt tõesti mega suure naeratusega. Ma ise tunnen et peaksin ühe korra veel käima, sest kuna ma olen mega suur kohvi sõber ja detsembri kuus ka hõõgveini aeg, siis ei ole tulemus nii värske ja särav püsinud kui oleksin tahtnud.

 

 

Helen kasutab enda töös Oh White geeli, mis on spetsiaalselt välja töödatud tundlikele hammastele ning peaks sobima kõigile. Et tulemus kestaks on soovitatav kasutada ka samast sarjast hambapastat ja lisaks hambavahtu, et tulemus veel eriti püsiv oleks. Üldse on oluline kasutada õiget hambapastat, et ka hambad oleksid tugevad ja terved, kindlasti ei ole selleks Colgate ega Blend-a-med.

Kasutades broneeringu tegemisel koodi “Lisberg” saate hammaste fotovalgenduse soodushinnaga 45€ (tavahind 55€).

Mina külastan Helenit juba uuesti ülehomme ning soovitan ka teil broneerida aeg tema juurde. Heleni Ilustuudio asub aadressil Kreutzwaldi 2 ning temaga ühendust saate võtta facebooki lehel  või instagrammis .

PS! Tegin nii palju toredaid pilte Heleni juures, aga kuna mu kaks kuud vana telefon otsustas tehaserestardi teha ei ole mul teile ühtegi pilti siia panna. Kõikide piltide autor (peale mu selfie) on Fotokild.

Ilusaid jõule kallikesed, uued postitused on juba varsti teel!

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga