Mirsii

by

Mirsii saatis mulle kingituseks imeilusa komplekti, mis on täpselt minu maitsele. Mirsii valmistab poolvääriskividest ehteid ning nende valikust peaks leidma igaüks endale midagi, kes looduslike kristalle hindavad.

Alles mõned päevad tagasi surfasin Aliexpressis ning valisin endale neid feik türkiis ehteid , mis oleksid suvel pruuni nahaga ideaalsed kaaslased. Õnneks tellimiseni ma ei jõudnudki, sest nüüd sain ma enda esimesed türkiisist ehted.

Mulle on alati meeldinud poolvääriskividest ehted ning kristallid, isegi kui ma neid väga tihti ei kanna. Need on nii maalähedased, nii ilusad ning nii puhta energiaga.

Enda pakikesest leidsin käevõru komplekti, kus on suur türkiisi kivi, väikesed türkiisi helmed ning paar opaliidi helmest.

Sõrmuseid ma Mirsii epoes ega facebooki lehel veel näinud ei ole, eeldan, et need on uued tooted. Minu traadipõimingus tehtud sõrmus on 925 sterling hõbedast ning larimari kiviga, mis on hinnaline ning väga armastatud kristall.

Mis mulle väga Mirsii juures meeldib on see, et nad võtavad vastu ka eritellimusi. See garanteerib selle, et saad täpselt Sulle vajalike kristallide energiaga ehte, mis on personaalselt Sulle loodud.

Tunnen, et läbi saatuse tahte on mulle saadetud just need kivid, mis on minu ellu hetkel väga sobilikud ning vajalikud. Olen väga-väga tänulik Mirsii tiimile ning kannan neid ehteid suurima rõõmuga.

Lisan Sulle paar pilti nende loomingust, mis minu lemmikutesse kuuluvad.

 

Kui ka Sulle meeldivad kristallidest tehtud ehted, ning soovid killukest maagiat endaga kaasas kanda, siis kindlasti piilu ka nende epoodi www.mirsii.ee ja facebooki lehele https://www.facebook.com/mirsii.ehted/. Kui sa, aga oled nii uudisimulik nagu mina ja soovid neid oma silmaga näha ning katsuda, siis külasta 12-14dal mail toimuvat Ilusõnum messi, sest just sealt leiad Mirsii boksist D005.

Järgmise postituseni, L.

PS! Ära unusta, et pühapäeval on emadepäev! Kui Sul veel kingitust ei ole, siis Mirsii oskab Sind kindlasti aidata.

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga