iSee4

by

Täna ma ei kirjuta ei kosmeetikast ega kreemist. Täna tahan ma teile kirjutada silmamaskist ning mitte tavalisest vaid iSee4 silmamasseerijast.

Sain endale selle kuueks päevaks testimiseks koju ning nüüd on õige aeg jagada teiega enda muljeid.

iSee4 on muusikateraapiaga silmamasseerija, mis rahustab meeli ning mille soojendusfunktsioon, vibratsioon ja õhkmassaaž parandavad vereringet ning ergutavad ainevahetust nahaalustes kudedes.

Kui ma täiesti ausalt ütlen, siis olin algul vägagi skeptiline selle suhtes ning ei ootand väga midagi. Toode lubab trimmida silmaaluseid ning parandada silmanägemist. Viis päeva on muidugi liiga lühike aeg, et näha kortsukeste kadumist näha, mitte et mul neid ka palju oleks. See pärast keskendusin pigem sellele, et kas see mu nägemist ka reaalselt parandab.

Olgu mainitud, et mul üldiselt hea silmanägemine, aga meeletult kuivad silmad. Piisab natuke aega ekraani ees olemist ning mu silmad on nii kuivad, et hea, et pilgutades üldse lahti tulevad. Mis tuletab mulle meelde, et ma pean endale silmaarsti juurde aja panema, mida ma olen juba nii kaua edasi lükanud. See kuivus tähendab seda, et kasutan ka tihendalt silmatilkasid, mis küll parandab olukorra, aga ainult hetkeks.

Esimest korda kasutades katsetasin kõik kolm režiimi läbi ning minu lemmikuks sai esimene – sleep režiim. Soovitatavalt võiks masseeriat kasutada 15-20min päevas, kuid alustada võiks 5-10 minutiga. Esimesel korral proovisin 10 minutit ning tulemust oli märgata kohe. Kui klapid peast võtad on silmad udused hetkeks, kuid kohe kui udusus on kadunud, on pilt nii klaar ning erk. Teise päeva lõpuks ei olnud mul kordagi silmad kuivand, mis oli minu jaoks suur üllatus. Mõtlesin, et ah, kindlasti selle pärast silmad korras, et pole eriti ekraani ees istunud ja palju olen vett ka joonud ning kohviga piiranud.

Järgnevad kaks päeva otsustasin teha pausi ning vaadata, mis saab. Sai see, et silmad muutusid taas meeletult kuivaks ning pidin kasutama uuesti silmatilkasid. Panin maski taas ette ning kõik muutus taas mõnusaks.

Silmamasseerial on kolm režiimi.

Sleep – õrna massaaži ning õhksurvega.

Medium – massaaži, õhksurve ning muusikaga.

Hard – massaaži, õhksurve, muusika ning vibratsiooniga. Lisaks 42 kraadine soojuskompressor.

Lisaks saab seda kokku pakkida ning ideaalselt reisile kaasa võtta.

Silmamasseeriat ei soovitata neile kellel on tehtud laseroperatsioon silmadele. Lisaks kui sul on ripsmepikendused, siis soojusfunktsioon võib liimi lahti sulatada.

Kõige parem on maski kasutada puhta näo peal ilma meigita. Kui aga mask peaks mustaks minema, siis tuleks seda puhastada alkoholiga, kindlasti mitte veega.

Ma olin tõesti väga skeptiline algul, aga nüüd soovin väga seda endale soetada. Kahjuks tuleb oodata, millal ressursse rohkem selliste nipsasjade jaoks on, sest hind on tal minu jaoks natuke krõbe – 149€ (hetkel on käimas sooduspakkumine – 129€) .  Mina soovitan seda tõesti kõigile, kellel silmadega probleeme on ning massaaži naudivad. Miks mitte ennast hellitada ning selline kink endale teha.

Kui see Sulle rohkem huvi hakkas pakkuma, siis tellida saad sa selle siit .

Muideks! Borealis Healthcare firma võitis iSee4 silmamasseeriaga ka selle aastase Ilu Teemanti auhinna, mis näitab, et tegemist on tõesti hea tootega 🙂

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga