Ilublogijate kingikott – NYX Cosmetics

by

Ilublogijate kokkutulekult lahkusime kõik suure suure kingikotiga. Esimeste toodetena tahaksin tutvustada NYX Cosmetics tooteid, mis kotist leidsin. Kui eelmine aasta leidsin kotist 3 NYX Cosmetics toodet, siis see kord jõudsin koju 9 uue tootega. Nad on alati ülimalt lahke enda kingikottidega ning üle poolte selle firma toodete, mis mul on, olen saanud kingitustena erinevatelt üritustelt. Olen ülimalt tänulik neile selle eest! Tegelikuses leidsin enda kotist 6 toodet, kuid lisaks kinkis üks armas blogija mulle ühe huulepulga ning kaks toodet vahetasin teiste toodete vastu.

NYX Cosmetics üllatab alati enda hinna ning kvaliteedi suhtega. Nende tooted on keskmise hinnaklassiga, pigem odavama poolsed, kuid kvaliteet on neil väga hea. Lisaks on neil meeletult suur valik, nii et igaüks peaks midagi endale leidma.

Katsetasin kõik tooted näol ära ning jagad teiega mõnda mõtet nende kohta.

Huultel kasutasin Jumbo Lip Pencilit toonis soft fuchsia 721. Hästi kreemjas ning kerge kasutada, kuid mind häirib selle lõhn. Meenutab mulle PVA liimi.

Kulmudel kasutasin eyebrow pencilit toonis dark brown. Kahjuks see toon on ilmselgelt liiga tume mu jaoks, aga harjasin pärast kulmud tugevamalt üle, et loomulikum jääks. Viimased pool aastat olen kasutanud ainult kulmupuudreid, seega oli natuke harjumatu pliiatsiga kulme teha. Edaspidi kasutaksin seda pigem silmapliiatsina.

Kuna eyebrow geeli ma kulmudel kasutada ei saanud, sest see oli liiga tume, kasutasin seda laineri asemel. Koostis on hästi kreemine ning pliiatsiga tõmmates, oli laineri tegemine imelihtne. Lisaks on see veekindel ning kuivab täiesti matiks. Mõtlesin, et peaks endale musta värvi geeli ka soetama ning kasutama ka seda lainerina, sest see on nii püsiv.


Näole andsin jume nofilter puudriga toonis sand ning jumestuskreemi kinnitasin nofilter puudriga toonis light. Koostiselt on see hästi siidine ning mõnusa kumaga. Alates selle kasutama hakkamist, polegi ühtegi teist puudrit enam kasutanud.

Tugevamaks näokontuuringuks katsetasin Bright Idea illuminating sticki. Tegelikuses on toode mõeldud highlighterina, aga kuna see on vägaväga tume siis kasutasin seda nagu päiksepuudri asemel. Koostiselt on see hästi kreemine ning kergesti hajutatav. Arvan, et paremini sobiks see suvel kui nahk on rohkem päevitunud.

Esimesel pildil kasutasin High Voltage huulepulka toonis 19. Hästi tugeva pigmendiga ning läikiva lõpptulemusena. Minu eelistustele kahjuks liiga läikiv.

Ning viimaseks tooteks on Wonder Pencil toonis dark. Siiani olen kasutanud ainult light tooni, kuid avastasin, et dark tooniga jääb tulemus palju loomulikum, eriti kui kasutada seda tagasihoidlikul päevameigil. Pliiatsit võib kasutada väga multifunktsionaalselt, silmadel, huultel, peitepliiatsina, kuid mina kasutan seda alumise silmalau “vesi” joonel.


Vasakult: High Voltage toonis 19 ja toon 21, Jumbo Lip Pencilit toonis soft fuchsia 721.

Kuna NYX Cosmetics tooteid on mul kogunenud päris suur hulk ning need on kõik väga head, siis mõtlesin, et kui teid huvitab, teeksin ka ülejäänud kogust eraldi postituse, koos näidistega.

Kas oled nende asju juba proovinud? Milline on Sinu lemmik toode, mida ka teistele soovitaksid?

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga