Täielik feil!!!

by

Ühel laupäeva hommikul, mõned nädalad tagasi, mõtlesin, et oh läheks vaataks, mis Telliskivi kirbukal toimub. Nii ma siis sammud rongi poole seadsin. Jõudsin kirbukale ja juba teise laua taha jäin lummatult seisma. Üks vägagi meeldiv ning soe naisterahvas müüs erinevate tuntud brändide üksikuid meigitooteid. Oli tal seal nii Anastasiat, Jeffrey, Kat von D, Too Faced jnejne. Mu silmad jäid kohe Anastasia Glow Paletti peale pidama. Küsisin, mis maksab ning vastuseks sain 20€. Mõtlesin, et oo, päris hea diil ju, võrreldes sellega, et poehind on kuskil 42€. Küsisin üle, kas tegemist on ikka originaal toodetega. Naine vastas, et jah, ta tõi need USAst. Ja kuna tegemist ei olnud mingi üleslöödud mimmuga vaid väärikas eas sõbraliku naisega, ei kahtlend ma hetkekski, et tegemist võiks olla mingi Hiina cräpiga. Mainin ära, et ma nägin vaid tema käest sisu ning kõik nagu klappis. Ütlesin, et kui teise ringiga tagasi tulen ja see palett veel alles on, siis järelikult on see mulle loodud. Tagasi jõudes oli see muidugi alles ning lisaks sellele ostsin veel temalt Kylie Lip Kiti.

                   Selline ei peaks kohe kindlasti välja nägema originaali silt. Originaalil                                                     on see ilusti keskel ning Anastasia logo on suurem.

Kuna mul on nii palju tegemist kõige muuga, mis ei ole seotu meigiga, jäi see kapi peale enda aega ootama paariks nädalaks. Sisu väga ei uurinud ning ei testinud ka. Ühel õhtul hakkasin, siis katsetama ja no mida f*kki? Pigment oli hoopis teine kui see, mida olin kuskil instagrami pildil ning youtube videotes näinud. Kirjutasin sõbrannale ka, et kuule see pole üldse nii hea, kui kõik räägivad. Ta küsis, kas olen ikka kindel, et see originaal on ning nii ma siis võrdlus videosid vaatama hakkasin. Lõpuks tuli välja nii, et paleti ümbris oli originaal ning palett koos sisuga Hiinakas. Sellel puudub ebameeldiv lõhn ning tegelikult oleks see täitsa kasutatav, kuid ma ootasin ju ulme tugevat pigmenti. Kuna mul on tavalisi highlightereid rohkem kui vaja, pole mul seda juurde vaja. Ei tundu just maailma suurim probleem olevat ning 20€ ka mind ei tapa, aga no mega närvi ajab kui otse silma valetatakse. Ja palju ta siis kasu teenis, mingi 10€ max. Ma oleks võinud ju selle asemel 20€ juurde panna ja originaali ise tellida. Mulle jääb arusaamatuks, milleks vaja inimesi petta, kahjuks pettureid liigub aina rohkem ja rohkem ringi ning terve internet on neid täis. Aga noh, mis teha, mina olen ikkagi uskumusel, et see kes teistele halba teeb, see saab kolme kordselt tagasi ja nii ongi!

Pigment ju tegelikult polegi nii hull.

Positiivne on kogu loo juures see, et vähemalt Kylie Lip Kit oli originaal ning sellega olen rohkem kui rahul!

Väga hea võrdluse video, kus on väga detailselt erinevused välja toodud!

Kas Sa oled ostnud midagi, mida on originaali pähe määritud ning pärast avastanud, et tegemist on võltsinguga? Kuidas käitusid?

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga