Mis vahepeal on juhtunud?

by

Mõtlesin pikalt, kas kirjutada see postitus või mitte. Olen mõelnud natukene rääkida teile, mis on viimase 6-8 kuuga mu elus muutunud ning mis vahepeal juhtunud on.

Kunagi kui ma blogima hakkasin, otsustasin, et enda isiklikust elust ma teile kirjutama ei hakka, kui, siis väga pinnapealselt ning mitte midagi detailset. Kuid, et natukene aimu saada, mõtlesin teiega ühteteist jagada. Eelmine aasta oli minu jaoks üks tormilisemaid, raskemaid. Samas ka sain ellu viia enda suurima unistuse ning elu on minu juurde toonud meeletult palju toredaid ja häid inimesi.

Olen viimane aasta aega võitlend iseendaga, leidnud endas loovuseallikad ja siis jälle need kaotanud. Tõusud ja mõõnad. Olen taasavastanud enda hobid ja siis need jälle kõrvale heitnud. Mõni aeg tagasi ma isegi ei mõelnud enda blogi peale, õigem oleks öelda, et mõtlesin, aga mul ei olnud “aega” mõelda tegevuste peale, mis mulle nii väga meeldivad – blogimine, meikimine, katsetamine, trenn ja isegi kokkamine – mis mulle nii väga meeldib.

Foto: Triin Künnapas

8 kuud tagasi lõppes minu 5 aastat kestnud kooselu. See pani põntsu kõigele ning tean nüüd, mida elavad läbi kõik, kes on kogenud lahku minekut. Sellest ma teile pikemalt ei kirjuta, aga sealt algasid mu elus suuremad muutused. Pidin harjuma uue elukorraldusega, õppima jagama rohkem enda aega töö ja lapse vahet jne. See oli raske ning on siiani, kuid samas andis see mulle jõudu, jõudu olla iseseisev ning anda endast kõik, et olla suuteline vajadusel saama üksi hakkama.

Foto: Triin Künnapas

Mõned kuud hiljem peale seda, võtsin vastu otsuse järgida enda sisetunnet ning täitsin enda ühe suure suure unistuse. Lahkusin töölt salongis ning avasin enda stuudio. Ma ei saaks olla uhkem! See tunne astuda enda stuudiosse, kus olen kõik enda käe järgi loonud ning olla iseenda peremees. Olen nii õnnelik, et asjad on nii kaugele arenenud, mõned aastad tagasi oskasin sellest vaid unistada. Minu teele on jõudnud nii palju uusi inimesi, häid inimesi ning meeletult palju toredaid püsikliente, kellega iga kolme nädala tagant kohtume, jagame rõõme ja muresid, naerame ja vajadusel nutame. Olen tänulik igale kliendile, kes mu stuudiosse on astunud ning jaganud rõõmu iga minu uue muutuse üle minu pisikeses hubases salongis. Paljud teist ei tea, et enda igapäeva tööna olen küünetehnik ning lisaks meigikunstnik. Aeg möödub nii kiirelt ning jaanuaris täitus juba 6 aastat küünetehnikuna.

Kui salongi sain ennast sisse seatud, otsustasin, et igal võimalusel hakkan ennast täiendama, et enda alal olla veel parem. Detsembris läbisin täiendkoolituse kuhu nii kaua olin tahtnud minna ning peagi on tulemas veel mitu mitu toredat koolitust, millest muljeid ka kindlasti teiega jagan. Tundsin vaikselt, et nüüd on õige aeg kätte jõunud, et taas hakata vaikselt tegelema enda hobiga – blogiga. Olin alati unistanud, et mul oleks keegi kellega koos saaks enda blogi asju ajada ning, kes aitaks mu mõtteid ellu viia. Elu saatis mu teele ka selle õige inimese ning ma ei jõua teda ära tänada, et tänaseks päevaks olen saanud täpselt sellise blogi lehe nagu olen alati tahtnud. Aitäh Sulle!

Lõpuks ometi olen ma taas uusi huvitavaid ideid ning mõtteid täis ning saan seda kõike teiega jagama hakata! Mul on kavas mitu põnevat projekti ning hunnik blogipostitusi, mida juba kirjutama tahan hakata. Kui juba tänamiseks läks, tahan ma tänada ka igat enda blogi külastajat, lugejat, kes on toetust jaganud või mõne toreda mõtte või soovi mulle teele saatnud. Just selle kõige pärast ma seda siin teengi! Tahan aidata teil valida teile kõige sobivamad tooted, anda uusi katsetamis ideid ning lihtsalt jagada enda avamust siin suures ilumaailmas.

Järgmise nädala laupäeval, 14dal, sõidan esimest korda elus Leetu. Vilniuses toimub USA tuntud meigikunstniku, keda tuntakse kui Lipstick Nick, Masterclass. Olen sinna minemas ning mõtlesin teha teile väikse vlogi sellest sõidust. Mis te sellest arvaksite?

Tänane postitus tuli täis emotsioone ning kohati sain ennast tühjaks kirjutada. Loodan, et see teile liiga “cheese” ei tundunud. Edasipidi lobiseme ikka iluteemadel!

Soovin teile kõigile tegusat ning põnevat aasta jätku,

Teie L.

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga