MUR Haul

by

Hei toredad,

Täna ma tahan teile rääkida ühest mõnust Inglismaa meigifirmast, kust tellisin päris mitu toredat asja. Makeup Revolution on firma mis teeb kõrgbrändide “dupe” ehk eesti keeles öelduna koopiad. Kuigi hinnad on super odavad on kvaliteet hea ning igati väärt proovimist.

Esimesena valisin välja sellise lauvärvi paletti nimega “Flawless. See on ideaalse värvi valikuga palett ning super hea pigmendiga. Valikus on mõned matid toonid ning suur valik sädelevaid ning metalseid toone. Esmamulje on mega ning koostiselt on nii mõnus kreemine ja hästi hajutatav.

Teisena valisin välja lauvärvi paletti nimega “Eat Sleep Makeup Repeat”. Mulle jäi see silma nende imeliste erksate toonide tõttu ning fantaasia hakkas lendama. Ma ei ole veel kõiki toone läbi proovinud, kuid neid mis olen on samuti hea pigmendiga.

Kuna see viie värviga palett maksis see hetk kui tellisin kõigest 2€ siis lihtsalt pidin selle ostukorvi lisama 😀 Muud põhjust polegi. Aga kuna tegemist on “baked” lauvärvidega siis on nad super säravad ning pigment on ka päris hea. Seal kõrval on tegemist sellise tootega nagu Foiled Eyeshadow. Nagu nimi juba ütleb on tegemist metalse lauvärviga mis jätab foolium särava efekti. Kaasas on primer vedelik ning segamis alus. Hiljem teen ka näidised nendest.

Prooviks ka üks jumestuskreem ning peitekreem

Lisaks proovisin ära mõned huulepulgad ning huulekreemid ning ühe mati huulekreemi mille pärast ma olen kõige enam põnevil. Ära kuivades jäi täiesti matt ning käega pühkides maha ei kulunud. Soovitan soojalt !

Mõtlesin ka proovida bronzeri ja blushi palette, olen küll ainult mõndasid värve proovinud, aga siiamaani meeldivad väga. Kuna nad ei ole super tugeva pigmendiga on võimalik ka loomulikumat välimust luua. Hinne 5 !

Ja siin on mu kõige lemmikum toode mis tellisin. Baked Highlighter !!! Vot see on alles sära ! Täpselt ideaalne highlighter, mida soovida. Lisaks sellele, et pigment on nii tugev, on see ideaalse kumaga ilma glitri tükkideta mis highlighterid tavaliselt ebaloomulikuks teevad.

Ja sellega saigi see mini haul läbi. Ma ei teagi kuidas sõna haul eesti keeles kirjutada 😀 Kas teil on mõtteid? Lisaks andke mulle teada milliste asjadega sooviksite, et teeksin ka meigi ning kas tahate lauvärvidest ka proove?

Aitäh, et olid lõpuni minuga !

Enne kui lähed vaata ka minu FACEBOOKI lehte: https://www.facebook.com/lisbergbeauty  ja ka INSTAGRAMMI kontot: https://www.instagram.com/lisbergbeauty/

Järgmise korrani!

L.

No tags

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga