VLOG! Vilniuse mini puhkus + Lipstick Nick Masterclass

by

Heiii armsad,

Lõpuks ometi saan ma teiega jagada enda esimest vlogi! Olen seda vist varem ka öelnud, aga seekord tundub see reaalsem, nagu “õige juutuuber” 😀 .

Igatahes, laupäeva hommikul sõitsin pika maa bussiga Leetu ning jagan teiega enda õhtut ning ka järgmise päeva Masterclassist klippe. Viimase päeva õhtu läks nii kiireks, et ma ürituse kokkuvõtet ja ka peale seda toimunut ei jõudnud filmida. Mõtlesin, et jagan teiega enda muljeid ning mõtteid kogust reisist ning üritusest juba järgmises postituses, kuid siiski vist mitte. Kokkuvõtvalt võin öelda, et Nicole ise on meeletult äge inimene, kuid ürituse korralduses pettusin. Eks reis hakkas juba päris negatiivsel toonil ja see andis ka oma põntsu, kuid kindlasti tahaksin kunagi uuesti Leetu minna ning ka seal kohapeal rohkem ringi vaadata.

Hoiatan ette, et video tuli väga pikk ning konarlik, ilmselgelt pean veel harjutama, aga practice makes perfect või mis.

 

Kui teile meeldiks veel sellises stiilis videoid näha, siis andke mulle sellest kommentaarides teada palun! Lisaks on kõik soovitused teretulnud 🙂

 

 

 

No Comments Yet.

Millised on sinu mõtted?

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga