Minust

Hello world!

Täna on mul võimalus teist korda elus kirjutada enda blogi “esimene blogipostitus”. Kes mõned aastad tagasi jälgisid mu tegemisi, teadsid, et olin 3 aastat pidanud ilublogi. Tänaseks päevaks on kahjuks see lehekülg netiavarustest kustunud ning nüüd olen ma siin, taaskord… Ausalt öeldes, kui ma selle avastasin olin veidi kurb ja pettunud, et kõik mu ilusad pildid, palju tööd ning vaeva on läinud prügikasti, kuid igal halval on ju ka alati midagi head.

Blogi taasavamise ning uue tegemise mõtted on olnud mul kaua, kuid olen alati olnud kahevahel. Mulle meeldis väga postitusi kirjutada, pildistada, uusi tooteid katsetada, kuid miinus pool sellel oli aeg. Aeg, mida ma eriti ei leidnud ning kui postituste vahele jäi seda liiga palju, tundsin, et olen alt vedanud lugejad, kes uusi lugusid ootasid. See kord ma lihtsalt pidin tegema endale blogi lehekülje. Just täpselt – PEAN!

Alustasin veebruari kuus õpinguid Tallinna Teeninduskoolis, küünetehniku erialal ning seal on meil selline tore tund nagu loomingulise töö alused. Sellega seoses oli mul kodutööna endale blogilehe loomine ja siin ma olen. Pikalt mõeldud mõttel oligi vaja väikest tõuget. Tegelikult on mul väga heameel, et selline ülesanne oli, mul on taaskord enda väike projekt, mille kallal töötada ja nokitseda. Enda teekonnast õpingutel räägin ka kindlasti varsti pikemalt.

Kes on siin aga täiesti uued, siis “Tere!”. Olen 25 aastane ema, naine, küünetehnik, meigikunstnik, ilulooja jne, neid silte oleks kindlasti veel, aga eelkõige olen ma Liis, lihtsalt mina ise. Nagu minu eelmise blogi tunnuslause oli “My passions, My life!”, siis jätkan ma sellega ka siin. Küll, aga lisaks iluteemalistele postitustele, arvustustele, hobidele, hakkan ma kirjutama rohkem enda tööst. Näitan teile ilumaailma kaadritaguseid ning viin teid rohkem kurssi, mida tähendab töötada ilumaailmas, kus läbi löömiseks ei piisa ilusast näolapist. Mida ma siin blogis tegema ei hakka – ma ei hakka lahkama enda eraelu draamasid, ma tahan, et siin oleks rohkem head kui halba, midagi põnevat, uut, et teil mu lugejateil oleks alati huvitav siia tagasi tulla. Ma kavatsen minna süvitsi ilumaailma ning avada teie silmi teemadel, millest eriti rääkida ei taheta. Mul on üks ja ainus lubadus endale ja teile selle blogiga – ma olen alati aus ja läbipaistev.

Et seda esimest postitust mitte liiga pikaks ajada ja kõike juttu korraga mitte ära rääkida, tõmban ma selleks korraks otsad kokku ning loodan teid näha siin juba järgmist postitust lugemas. Järgmiseks on väike storytime minu teekonnast küünetehnikuks. Seega, stay tuned!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga